Blog służący do kampanii content marketingu to poważne narzędzie, które może mieć duży wpływ na rozwój Twojego E-Biznesu, ale tylko pod warunkiem, że Twój blog będzie pisany w odpowiedni sposób.

jak-pisac-artykuly-na-bloga

 

Sprowadza się to do pisania dobrych artykułów, ale już zdefiniowanie „dobrego” artykułu nie jest wcale takie łatwe.

Jak pisać poczytnego Bloga?

Inspiracja jest niezbędna, żeby napisać tekst, który będzie miał ręce i nogi oraz który nie będzie o niczym.

Dla wprawnego autora, dla osoby, która pisze swojego bloga o tym, na czym rzeczywiście się zna, inspiracją może być produkt konkurencyjnej marki, może być artykuł prasowy, wywiad telewizyjny, może być reklama, a nawet zasłyszane przypadkowo w autobusie zdanie.

Jednak inspiracja to coś więcej – to także pewna artystyczna wizja, która musi odpowiadać na pytanie „jak pisać bloga?”.

Czy artykuł ma być polemiczny, czy ma odpowiadać na wszystkie pytania czytelników, a może lepiej, żeby zostawić czytelnikowi pole do samodzielnej interpretacji?

To ważne, bo w content marketingu liczy się nie tylko treść, ale i forma, dzięki której ta pierwsza jest bardziej „strawna”…

Cały Artykuł Przeczytasz Na Blogu:

Jak stworzyć poczytnego bloga…

 

 

 

paweł grzech zarabia na blogu  

P.S.

Pomysł na Biznes w Domu…

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu oraz jak otrzymać specjalny system, dzięki któremu zaczniesz zarabiać w Internecie.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

pomysł na dochodowy biznes w domu

 

 

 

 

 

 

Zostań Blogerem 2.0