Dzisiaj chce napisać Ci trochę o tym jak zaczynałem moją przygodę z blogami.

A jeśli chcesz już teraz poznać najlepsze triki i techniki promocji bloga w sieci i zarabiania na nim, to kliknij w ten link i przeczytaj poradnik „Zostań Blogerem!” >>Mojego pierwszego bloga założyłem w 2008r. W pierwszej linii chciałem promować moją firmę mlm i jej produkty ponieważ założyłem, że blog pomoże mi zająć dobre miejsca w Google.

I to po pewnym czasie okazało się prawdą. Podczas mojej podróży przez całą blogosferę zobaczyłem, że blogi są czymś o wiele potężniejszym, niż tylko zwykłym narzędziem marketingowym.

Blogi są targowiskami kreatywności. Wywierają wpływ na ludzi. Blogi są kanałami komunikacji i źródłem rozrywki. Budują relacje, rozpowszechniają nowe pomysły, utrwalają znajomości, przekazują opinie i donoszą o różnych nowościach.


Blog może być prawie wszystkim, jeśli tylko tego zechcesz !


Dla mnie jest to nowy Lifestyle. Codziennie udoskonalam to hobby, publikuje artykuły, komentuje i buduję relacje z ludźmi, którzy myślą podobnie do mnie (przynajmniej większość)… a najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz zarabiać na swoim blogu.

Co mam na myśli?

Używam moje blogi aby uruchomić następujący proces:


Treść => Odwiedzający z Grupy Docelowej => Przedsprzedaż => Zarabianie Pieniędzy…


Pieniądze na blogu można zarabiać na wiele różnych sposobów. Dlatego to co robię dzisiaj jest czymś zupełnie innym niż to, co robiłem 6 miesięcy temu albo co będę robić za rok. Zarabianie online jest niczym innym jak testowaniem nowych metod – czyli np. robieniem pieniędzy za pomocą informacji, które publikujesz na swoim blogu.

Ważne jest, aby wykorzystać sytuację oraz wskoczyć do pędzącego pociągu i zarabiać na pisaniu o rzeczach, które Cię interesują i sprawiają Ci dużo frajdy.

Więcej szczegółów podam Ci już niedługo !

 


______________________________________________________

DARMOWE SZKOLENIE: Zawierające Proste i Skuteczne Techniki Specjalny Materiał Który Zaraz Otrzymasz Pokazuje…

… Jak w 6 Prostych Krokach Zbudować Dochodowego Bloga i Stworzyć Markę Prawdziwego Eksperta.

Kliknij W Poniższy Obrazek, Aby Otrzymać NATYCHMIASTOWY Dostęp:

 

(lub kliknij Tutaj i podaj swoje imię oraz Email, abym mógł wysłać Ci
dostęp do wszystkich materiałów!)


 

Zostań Blogerem 2.0