A jeśli chcesz już teraz poznać najlepsze triki i techniki zarabiania przez Internet, to kliknij w ten link i poznaj 2 pierwsze kroki >>>

 

Co jest dla ciebie ważniejsze – pasja czy gruby portfel?

Czy wiesz jak pisać dobrego bloga?Na ten temat znajdziesz bardzo dużo porad w sieci.

Niektórzy doradzą Ci aby skoncentrować się na rentowności – Czyli odszukać niszę, w której ludzie wydają miesięcznie duże sumy pieniędzy i w której będziesz mieć słabą lub małą konkurencję.

Za to inni powiedzą, że pieniądze tak naprawdę nie mają znaczenia. Liczy się tylko Twoja pasja, ponieważ na tematy, które Cię pasjonują najłatwiej produkować wartościowe informacje. I oczywiście pisanie bloga nie będzie sprawiać Ci wtedy żadnego problemu.

Nie da się tutaj udzielić jasnej odpowiedzi, która z tych metod jest lepsza.

Ja, gdy zakładam nowego bloga to pisze o rzeczach, na których przynajmniej trochę się znam i które mnie interesują. Jednak nigdy nie zapominam o drugiej stronie medalu, czyli o zarabianiu pieniędzy.

 

Dobre blogi mają jedną wspólną cechę:

Wnoszą do życia swoich czytelników jakąś wartość.

Zatem aby odnieść sukces, musisz mieć coś do zaoferowania. A więc, jaki jest Twój prezent dla czytelników i całej blogosfery?

Może wybrałeś swój temat, aby zarobić trochę kasy na swoim blogu? A może dlatego, że Cię to pasjonuje?

Pamiętaj, że kluczową rolę odgrywa tutaj Twoje zaangażowanie i motywacja do pracy. Jeśli nie jesteś wstanie wyobrazić sobie, aby przez kolejnych 6 miesięcy publikować informacje na dany temat – to poszukaj po prostu innego zajęcia.

Niektórych blogerów mniej motywuje do pracy temat, a bardziej cały proces. Takie osoby mogą z sukcesami pisać bloga o rzeczach, które ich tak naprawdę nie interesują.

Ja niestety tak nie potrafię. Piesze tylko na tematy, które lubię.

Oczywiście to nie znaczy, że nigdy moim głównym celem podczas pisania bloga nie było  zarobienie trochę pieniędzy. Jeśli promujesz jakiś produkt (obojętnie czy Twój, czy z programów partnerskich), to na pewno głównym atraktorem jest prowizja, którą zarobisz. Jednak zawsze musisz być pewien, co do wartości produktów, które rekomendujesz.

Nie ma tutaj czegoś takiego, jak czarne i białe. Rób po prostu to, co najlepiej potrafisz – To co dobrze u Ciebie działa i przynosi Ci korzyści oraz, to z czym dobrze się czujesz.

 


______________________________________________________

Zobacz jak działa model biznesu, który jest stabilny i dochodowy…

Kliknij tutaj i poznaj szczegóły >>>

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • jak pisac bloga
  • jak pisać bloga żeby odnieść sukces
  • jak pisać dobrego bloga
  • pisanie bloga porady
  • jak napisać dobrego bloga
  • jak napisac blog
  • jak napisac bloga
  • Jak dobrze pisać bloga
Zostań Blogerem 2.0