Szybka i prosta produkcja materiałów na bloga…

Lekcja #4

Ta wyjątkowa maszyna „All-In-One Business System” jest łatwy do wykorzystania w praktyce – Pokarze Ci krok po kroku wszystkie techniki i strategie, dzięki którym zaczniesz zarabiać w Internecie i osiągniesz niezależność finansową.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie musisz mieć nawet własnego produktu ani strony internetowej!

Tutaj znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba:

Wykonaj pierwsze kroki do zarabiania w Internecie i przenieś swój biznes na zupełnie nowy poziom <<< kliknij tutaj

 

Zaczynamy dzisiejszą lekcję: 

Brak treści = brak czytelników

Brak czytelników = brak kasy

Jestem ciekawy czy doświadczyłeś już tego na własnej skórze? 

Mam jednak dla Ciebie rozwiązanie – szablon, który pozwoli Ci w prosty i szybki sposób tworzyć takie treści, których Twoja publiczność szuka i potrzebuje, a Google kocha i wynagradza. Prosta sprawa, prawda?

Na początek jednak ściągnij i przeczytaj bonusowy poradnik, który znajdziesz poniżej:

https://zostan-blogerem.eu/tresc-to-krolowa-internetu.pdf

 

Już przeczytałeś? To idziemy dalej:

Stworzyłem naprawdę proste rozwiązanie, dzięki któremu w dość krótkim czasie pokonasz niemoc pisania i zaczniesz tworzyć własne treści. Jest to szablon, z którego możesz korzystać nawet codziennie i możesz go również używać do każdego nowego słowa kluczowego.

Jako wzór posłużą nam dalekowschodnie sztuki walk takie jak np. Judo – wykorzystaj siłę swojego przeciwnika i jednym ruchem powal go na matę!

Będziesz korzystać z tej techniki w trakcie tworzenia własnych treści. LoL 🙂

Oczywiście nie musisz nikogo nokautować, ale dzięki temu o wiele szybciej osiągniesz swój cel, czyli eliminacja przynajmniej jednego przeciwnika (im więcej tym lepiej) z pierwszej dziesiątki Google. A dlaczego od razu eliminować? Ponieważ musisz zostać dominatorem słów kluczowych, na które się pozycjonujesz.

Decydującym czynnikiem będzie natychmiastowe działanie i przechodzenie krok po kroku do kolejnych etapów – niestety off-page SEO nie zadziała bez treści.

(Off-page to pozyskiwanie i budowanie linków zwrotnych, wymiana linkami, katalogi stron, katalogi artykułów, udzielanie się na forach internetowych (zakaz spamowania), komentarze na blogach, tworzenie stron powiązanych tematycznie z pozycjonowaną witryną).

Uwierz mi, jeśli wdrożysz teraz te proste rzeczy i będziesz się systematycznie rozwijać, to za jakiś czas możesz zobaczyć już pierwsze efekty.

Do dzieła! 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś (zadanie z poprzedniej lekcji), to jak najszybciej stwórz prostą stronę „O Mnie”.

Zobacz jak to zrobić: 

 

Ta strona jeszcze nie musi być idealna. Na WordPressie możesz wszystko w każdej chwili pozmieniać.

Następnie stronę „O Mnie” rozwijasz tworząc stronę pt. „Mój Dziennik Pokładowy”, „Mój Dziennik”, „Pamiętnik”, “Pamiętnik Biznesowy” itp. – jest to najlepszy i najprostszy sposób, aby dotrzeć do serc Twoich czytelników (przykład znajdziesz tutaj).

 

Oto szablon do wykorzystania:

Postanowiłem stworzyć na moim blogu coś, czego już bardzo dawno nie robiłem (ostatnio w szkole podstawowej) – założyłem własny dziennik (pamiętnik), w którym uwieczniam wszystkie rzeczy, które pojawiają się w trakcie tworzenia tego bloga. To bardzo pomaga mi w mojej pracy, a Ty dzięki temu możesz patrzeć mi za pleców i obserwować moje działania.

Szczerze mówiąc to nie mam za wiele czasu, a do tego jestem bardzo wygodny. Już bardzo długo szukam wartościowych informacji o [Twoje słowo kluczowe]; jakiejś strony, która regularnie będzie dostarczać mi aktualne informacje; udzieli mi odpowiedzi na większość moich pytań i wskaże nowe oraz ciekawe rozwiązania.

Niestety nigdy nie znalazłem takiej strony (po mimo wielu prób) i dlatego, że nikt jej nie stworzył, postanowiłem zrobić to osobiście – dla siebie oraz oczywiście dla Ciebie.

Daj mi znać co Ci się podoba, co Cię interesuje a co nie. Będę zadowolony z każdego komentarza, każdej sugestii oraz krytyki z Twojej strony.

 

Dopasuj teraz powyższy tekst do swoich potrzeb i opublikuj jako pierwszy wpis w Twoim dzienniku (pamiętaj aby w każdym takim wpisie dodać kategorię np. „Mój Dziennik Pokładowy”).

Przykład jak to zrobić: 

 

Na tym etapie skorzystaj z wyszukiwarki Google. Wpisz w Google swoje słowo kluczowe i kliknij na stronie z wynikami wyszukiwania w “Wiadomości”. 

Wybierz np. 5 wiadomości z listy i przez 5 kolejnych dni publikuj je jako krótkie zapowiedzi na swoim blogu (oczywiście z linkiem do źródła i jako artykuł) – News.

Możesz w tym celu wykorzystać również AutoBloggera << kliknij tutaj…

 

Następnie po raz drugi wpisz swoje słowo kluczowe w Google, ale z dodatkiem FAQ. Ze wszystkich wyników na pierwszej stronie Google wybierz właściwe pytanie/odpowiedź do swojego słowa kluczowego. Przerób tekst, czyli napisz go swoimi słowami (tylko nigdy nie kopiuj cudzych tekstów!) i opublikuj jako stronę na swoim blogu.

Jak dodać stronę: 

 

Tylko nie zapomnij dodać krótkiej notki do swojego dziennika np.

Często zastanawiałem się jak działa… wklej tutaj odpowiednie słowo kluczowe z linkiem… Na szczęście udało mi się znaleźć odpowiedź… czytaj dalej:

Twoje słowo kluczowe – linkowanie wewnętrzne (ważne dla SEO).

 

Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś swojego bloga, to tracisz cenny czas…

Kliknij tutaj, kup hosting GVO, zainstaluj bloga i zacznij zarabiać w Internecie.

 

To wiesz już co robić przez następny tydzień.

Do dzieła! 

 

paweł grzech zarabia na blogu  

P.S.

Pomysł na Biznes w Domu…

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

pomysł na dochodowy biznes w domu

 

 

 

 

 

 

Zostań Blogerem 2.0