Blogi zamieniają zaciekawienie w żywą gotówkę!

A jeśli chcesz już teraz poznać najlepsze triki i techniki promocji bloga w sieci i zarabiania na nim, to kliknij w ten link i przeczytaj poradnik „Zostań Blogerem!” >>
 

 

Zaraz Ci pokażę jak zarabiać na własnym BloguKlasyczne media, takie jak np. gazety, radio czy TV, zarabiają w pierwszej linii sprzedając reklamę. Im większa jest publiczność, do których ta reklama dotrze, tym większy wpływ mają oni na swoją grupę docelową i na ich zakupy.

To właśnie decyduje o ilości pieniędzy, które zarobią dzięki reklamie. Z blogami sytuacja wygląda bardzo podobnie.

Traffic (liczba odwiedzin bloga) z Twojej grupy docelowej i wpływ, jaki wywierasz na swoją publiczność określa Twój zarobek na koniec miesiąca. To jest między innymi główny powód, dlaczego blogerzy mają taką obsesję na punkcie ilości odwiedzin.

Obojętnie w jaki sposób będziesz zarabiać na swoim blogu, czy z reklamy Google AdSense, sprzedaży swoich produktów, czy na programach partnerskich – im więcej będziesz mieć czytelników, tym więcej możesz zarobić.

Musisz jednak pamiętać, że jakość Twoich czytelników odgrywa tutaj bardzo dużą rolę.

A gdy będziesz mieć już duży wpływ na swoją publiczność – jako ekspert będzie Ci o wiele łatwiej zdobyć zaufanie – to ludzie będą wtedy doceniać Twoje rekomendacje i zrobią dokładnie to, co chcesz. Na przykład kupią produkty, które im polecisz.

Rozbijmy teraz zarabianie na blogu na czynniki pierwsze.

Jak to mniej więcej wygląda:

  • Jasiu stawia swoje centrum dowodzenia w sieci (bloga), które ludzie często odwiedzają ze względu na wartościową i aktualną treść. Ludzie znajdują drogę do tego bloga gdzieś w sieci np. na innym blogu, stronie, poprzez rekomendacje albo w Google.
  • Część z czytelników tego bloga jest prowadzona do stron, na których są oni następnie zamieniani na gotówkę np. przez sprzedaż produktów (Twoich albo z programów partnerskich) lub poprzez kliknięcie w reklamę np. AdSense.

 

Inaczej mówiąc:

Blogerzy starają się poprzez swoje onlinowe aktywności wzbudzać zainteresowanie, aby później to zainteresowanie sprzedać reklamodawcy lub zarobić na promowaniu swoich albo cudzych produktów.

Kluczem do sukcesu jest zmiksowanie w jedną całość zainteresowania Twoich czytelników, wpływu jaki na nich wywierasz, zaufania oraz technik zarabiania na blogu.

W takim razie chyba dla każdego jest oczywiste, że bez publiczności nie da się zarobić w sieci.

Więcej o zarabianiu na blogach opowiem Ci w następnej części.

 

Pozdrawiam,

jak skutecznie promować bloga

 


______________________________________________________

DARMOWE SZKOLENIE: Zawierające Proste i Skuteczne Techniki Specjalny Materiał Który Zaraz Otrzymasz Pokazuje…

… Jak w 6 Prostych Krokach Zbudować Dochodowego Bloga i Stworzyć Markę Prawdziwego Eksperta.

Kliknij W Poniższy Obrazek, Aby Otrzymać NATYCHMIASTOWY Dostęp:

 

(lub kliknij Tutaj i podaj swoje imię oraz Email, abym mógł wysłać Ci
dostęp do wszystkich materiałów!)


 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • jak zostac blogerka
  • jak zarabiają blogerzy
  • zarobki blogerów
  • jak zarabiać na blogu
  • w jaki sposób zarabia sie na blogu
  • jak zostać bloggerką
Zostań Blogerem 2.0