BIM PLOdpowiedź na to pytanie – jak zostać poczytnym blogerem – wcale nie jest taka prosta… Wiele osób, które liznęły trochę e-biznesu odpowie z całą pewnością, że jest to dobrze zmieszana zupa, która składa się z kilku istotnych składników:

  • Znajomości zasad zwiększania ilości czytelników na blogu, czyli innymi słowy umiejętność reklamowania się.
  • Umiejętność budowy wizerunku eksperta w oczach odbiorców danej grupy docelowej.
  • Dobre zarządzanie własnym czasem.
  • Motywacja w dążeniu do celów długoterminowych z odroczonym terminem gratyfikacji.
  • Szczęścia przy wyborze dochodowej niszy…
  • itp.

Wszystkie wymienione wyżej składniki są ważnymi elementami. Wykluczenie szczęścia, znajomości i pieniędzy na samym początku jeszcze przejdzie, choć niewątpliwie mocno pomaga. Inne składniki są oczywiście jak najbardziej niezbędne, abyśmy mogli osiągnąć sukces, czyli być poczytnymi blogerami.

To wszystko daje pewne wskazówki, jednak brakuje jednego, bardzo ważnego i zasadniczego elementu, który pozwoli odpowiedzieć na pytanie jak zostać poczytnym blogerem.

Brakuje tutaj pewnej przyprawy, która nada tej całej zupie unikalny smak i który sprawi, że odbiorca zacznie pożądać tego, aby od razu spróbować Twojej zupy. Innymi słowy – zaczniesz przyciągać go niczym magnez zamiast próbować przekonać.

O tym sposobie doskonale wiedzą aktywiści, którzy często szokują opinie publiczną zwisając przykładowo na linach z pałacu kultury. Wiedzą o tym również celebry, którzy często szokujący nas swoimi pomysłami, jednak właśnie dzięki temu ich popularność jest taka wielka.

Przyprawę tą musisz stosować bardzo ostrożnie, aby nie przedobrzyć… jednak odpowiednie dawkowanie może zdziałać prawdziwe cuda i zaprowadzić Cię nie tylko na sam szczyt w branży, ale dodatkowo pokazać Twoją twarz całemu krajowi w telewizji.

O tym jednak, co to za sekretna przyprawa i dlaczego jest tak potężna, opowiem Ci w następnej części tego artykułu.

Czekaj więc cierpliwie, a zostanie Ci to sowicie wynagrodzone.

 

 

promocja bloga

 

 

 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Za kilka minut poznasz nowy sposób zarabiania w Internecie oraz analizę przypadku pewnego marketera, który od 0 w 28 dni zarobił $720.000…

… Bez produktu, strony internetowej, sprzedawania czy przekonywania.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

AllinOne-Business-System

 

 

 

 

 

 

 

Zostań Blogerem 2.0