Jak Zarabiać na BloguW całej idei prowadzenia Bloga istnieje szereg czynników, które decydują o tym, czy odniesie on sukces. Jeżeli o te czynniki nie zadbasz, to prawdopodobnie nie odniesiesz sukcesu lub będzie on stosunkowo mały w odniesieniu do Twoich możliwości.

Przejdźmy więc od razu bez przydługawych wstępów do części praktycznej.

 

Czynnik 0 – Twoja gotowość do rozwoju.

Czynnik zerowy jest być może najważniejszy ze wszystkich . To Twój stosunek do własnego rozwoju.

Sprawa wydaje się być bardzo prosta i w zasadzie chodzi tutaj o to, że aby coś robić, trzeba wiedzieć jak to robić. Czytając te słowa stawiasz kroki w dobrym kierunku, jeśli chcesz dowiedzieć się jak prowadzić skutecznie bloga, jednak to nie wystarczy.

Musisz być przygotowany na ciągły rozwój, który nigdy się nie kończy. Nawet najwięksi specjaliści ( szczególnie oni ) w danych dziedzinach ciągle się uczą, ciągle zdobywają wiedzę, ciągle testują tą wiedzę i w rezultacie ciągle są na samym szczycie.

Zawsze można nauczyć się czegoś nowego, co może dać Ci 1% przewagi nad konkurencją. Bądź świadom, że ten 1% może zdecydować o wszystkim. Na olimpiadzie zwycięzców od przegranych czasem oddziela 1cm, czasem jedna setna sekundy. Każda chociaż minimalna przewaga nad Twoją konkurencją czyni Ciebie zwycięzcą. Dbaj więc o każdy szczegół.

Dla tych, którzy się dużo uczą możliwości dzisiejszego świata stoją otworem, dla tych, którzy już wszystko wiedzą, świat do którego byli perfekcyjnie przygotowani już przeminął.

Nigdy nie odmawiaj sobie nauki i płać za nią, jeśli trzeba. Tak w ogóle, to załóż dodatkowe konto w banku i co miesiąc wpłacaj na nie określoną sumę pieniędzy. Uzbierane pieniądze przeznaczysz na płatne książki, kursy, szkolenia, czy konsultacje.

Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to być przekonany, że wiesz już jak zwiększyć ilość czytelników na blogu, czy jak zarabiać na blogu. Zawsze jest coś, czego możesz się nauczyć, a jeśli wiesz już wszystko, to wynajdź sam coś nowego…

Jim Ronh ( jeden z najlepszych mówców motywacyjnych i trenerów rozwoju osobistego w historii – Od niego uczył się Tony Robbins ) powiedział kiedyś:

„Jedyną gorszą rzeczą od nieprzeczytania żadnej książki w ciągu 90 dni jest nie przeczytanie żadnej książki w ciągu 90 dni i myślenie, że nie ma to znaczenia”

Zapamiętaj te słowa.

 

 

Paweł Grzech - jak zarabiac na blogu

Pozdrawiam serdecznie,
Paweł Grzech z pawelgrzech.pl

 


______________________________________________________

DARMOWE SZKOLENIE: Zawierające Proste i Skuteczne Techniki Specjalny Materiał Który Zaraz Otrzymasz Pokazuje…

… Jak w 6 Prostych Krokach Zbudować Dochodowego Bloga i Stworzyć Markę Prawdziwego Eksperta.

Kliknij W Poniższy Obrazek, Aby Otrzymać NATYCHMIASTOWY Dostęp:

 

(lub kliknij Tutaj i podaj swoje imię oraz Email, abym mógł wysłać Ci
dostęp do wszystkich materiałów!)

 

 

Zostań Blogerem 2.0