o czym pisać blogaBardzo wielu ludzi w obecnych czasach skupia się bardziej na formie, niż treści. Szukają ciągle wiedzy na tematy, które są sprawami typowo technicznymi, jak chociażby sprawy takie jak zarabiać na blogu, czy jak uzyskać pierwsze miejsce w Google na daną frazę kluczową.

Oczywiście to i wiele innych spraw jest bardzo ważnych, jednak nie są one swego rodzaju kluczem do sukcesu tak w blogowaniu, jak i w czymkolwiek innym.

Pieniądze są efektem ubocznym, odpowiedzią na wkład jaki dałeś w życie innych. Jeśli ten wkład jest zestrojony z ich potrzebami oraz rozwiązuje ich problemy, to wygrałeś.

No dobrze, ale o czym prowadzić bloga zapytasz po raz kolejny próbując znaleźć dochodowy temat. Właśnie takie myślenie pozbawi Cię szansy na zarobek, a przynajmniej pomniejszy tkwiący w Tobie potencjał zarobkowy.

Dlaczego ? Ponieważ szukasz…. Dochodowego tematu nie wiedząc, że już go znasz.

Dochodowym tematem jest taki temat, na którym znasz się doskonale, który sprawia Ci radość, który jest Twoim hobby, mieści się w kręgu Twoich zainteresowań, a sama praca nie wydaje Ci się pracą.

Tylko taki temat sprawia, że wykonujesz niezbędne czynności, które pomogą rozwinąć Twój biznes oraz pomóc innym z radnością. Radość, a nie wyliczenia kalkulatora na temat tego, czy opłaca Ci się wejść w ten temat stają się czynnikiem dominującym, a co za tym idzie jakość tego, co stworzyłeś ( twojej strony, Twoich tekstów, Twojego przesłania, produktu ) stoi na o wiele wyższym poziomie.

To jest coś w co zaprzęgłeś całego siebie, a nie tylko tą część, która jest żądna gotówki.

Odbiorcy biznesu, którego stworzyłeś znajdą się. Możesz być fryzjerem, e-marketerem, specem od fitness w domu, nauczycielem rozwoju osobistego, specem od podnoszenia natychmiastowo poziomu motywacji, specjalistom od SEO, specjalistom od sprzedaży przez allegro, językoznawcą i kimkolwiek innym.

Odbiorcy się znajdą, ale jeśli tworzysz blog na dany temat tylko dlatego, żeby na nim zarobić, to może i zarobisz, ale ilość wykonanej pracy będzie dla Ciebie po pierwsze ogromem, a Twoje możliwości zarobkowe nie do końca zostaną rozwinięte.

Dlatego rób, co kochasz i zarabiaj na tym.

Wystarczy robić, to co się kocha, aby osiągnąć sukces ?
Nie do końca tak sprawy się mają, ale jest to pierwsza ważna połowa Twojego sukcesu.

Twoim zadaniem na dziś jest wypisanie przynajmniej 5 rzeczy, które naprawdę Cię interesują. Nie ograniczaj się, tylko pomyśl, co naprawdę chciałbyś robić, gdyby pieniądze nie miały znaczenia ?

Dzięki temu już teraz będziesz znał czynnik determinujący 50% Twojego sukcesu. Kolejne 50% zdradzę Ci w następnej części artykułu.

 

_________________________________________________________

Kliknij Teraz TUTAJ i zobacz jak w 6 prostych krokach zbudować profesjonalnego i dochodowego bloga…

________________________________________________________

 Paweł Grzech pisze bloga

 

 

 

 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

pomysł na dochodowy biznes w domu

Zostań Blogerem 2.0