jak pisać poczytnego bloga?Budowa wizerunku w Internecie jest jednym z kluczowych elementów ( jeśli nie tym najważniejszym ) skutecznego zarabiania w samej sieci.

Ludzie, którzy posiadają doskonały wizerunek i są powszechnie znani w swojej branży nie są tymi, którzy klepią biedę. Poświęcili wiele czasu i wysiłku, żeby dojść do tego, gdzie są i być uważani za tych, za kogo są uważani.

W jaki jednak sposób skutecznie budować swój wizerunek na Blogu ?

Po pierwsze jakość. Profesjonalny hosting, profesjonalna domena, estetyczna szata graficzna, wartościowe treści merytoryczne, to absolutna podstawa, aby nie zadawać więcej pytania w stylu jak zostać poczytnym blogerem…

Budowanie wizerunku wiąże się również z kwestiami promocji. Jeśli czytałeś już coś na temat jak promować bloga, to z całą pewnością wiesz już, że jedną z najlepszych ( niestety przez wielu niedocenianych ) metod promocji jest udzielanie się na forach branżowych.

Dzięki dobrym merytorycznie, pomocnym odpowiedziom oraz wartościowym postom stajesz się kimś rozpoznawalnym nie tylko dla tych, którzy z tobą dyskutują, ale przede wszystkim dla obserwujących, których jest znacznie więcej. Po kilkunastu postach możesz wyrobić sobie jakąś markę eksperta. Twoja twarz ( tutaj dochodzimy do ważnej kwestii, którą jest awatar ) powinna być rozpoznawalna na każdym z większych for w niszy, w której działasz.

Po pierwsze budujesz wspaniały wizerunek, po drugie zdobywasz mnóstwo ruchu poprzez link do Twojej strony, który możesz umieścić w stopce, a po trzecie linki mają moc SEO ( co prawda minimalną, ale zawsze ).

Na Facebooku między innymi również możesz dołączyć do różnych grup, które skupiają się wokół danego tematu i robić coś podobnego do tego, co robiłeś na forum.

Następną kwestią wizerunku jest coś, o czym mało kto mówi, a jest nim kwestia charytatywna.

Niewiele osób wspomaga na swoich stronach akcje charytatywne, a jest to przecież jedna z najlepszych metod budowy wizerunku. Czy zabrzmiało to dla Ciebie negatywnie ? Powiedz mi więc w jaki inny sposób możesz wspierać w słusznej sprawie innych, niż poprzez promocję ich problemu? Umieszczasz reklamę, tworzysz odpowiednią akcję lub sprzedając swój np. kurs zastrzegasz, że 20% zysków przeznaczysz na dany cel charytatywny.

To wszystko jest bardzo czcigodne, a przy okazji sprawia, że w oczach Twoich odbiorców zbierasz lepsze recenzje, czy tego chcesz, czy nie.

Kliknij Teraz TUTAJ i zobacz jak w 6 prostych krokach zbudować profesjonalnego bloga…

 

Paweł Grzech pisze bloga

 

 

 

 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

pomysł na dochodowy biznes w domu

 

 

 

 

Zostań Blogerem 2.0